Muži - B: Mistrovský zápas s týmem Nového Města, doma, 2:1

02.11.2008 - 15:45

KDY: neděle 2.11.2008
Na hřišti Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov B - Nové Město 2:1  (1:1)

branky: Radek Imlauf, Pavel Jukl

žluté karty: 0:1

sestava: Jan Maléř - Martin Holeček (46' Jiří Havlas), Petr Hrubý, Libor Hynek, Martin Hryzlík - Jan Pokrupa (65' Pavel Petrásek), Tomáš Schwarzer, Luboš Veselovský, Vojta Hrubý - Vašek Tarantík (46' Pavel Jukl), Radek Imlauf

Poslední podzimní utkání přineslo vyrovnaný zápas ve kterém nakonec získali tři body naši borci. Hosté se ke konci poločasu ujali vedení, naštěstí rychlou odpověď dal  vyrovnávacím gólem Radek Imlauf. I po změně stran byla hra vyrovnaná. Naše Béčko mělo řadu hluchých částí zápasu ve kterém nedúslednou hrou dali hráči v poli vyniknout Honzovi Maléřovi v brance. Kromě našeho gólmana se zápas povedl i Honzovi Pokrupovi a za vítězný gól v poslední minutě zaslouží pochvalu dvojice Luboš Veselovský a s přehledem zakončující Pavel Jukl.