Muži - B: Mistrovský zápas s týmem Nového Města, venku, 2:1

KDY: sobota 20.6.2009
Na hřišti v Novém Městě
ZÁPAS: Nové Město - FK Černilov B 1:2

Oba góly hostí vstřelil Pavel Jukl.

Oba góly vstřelil

Oba góly vstřelil Sagar....a právě proto je v nominaci na borce kola!!!

Vlastní zápas byl takový "poslední sezónový".. Nešlo již tolik o body ani  nám, tak ani domácím. Domácí měli připravenou po zápase rozlučku se sezónou, vůně stejků působila asi i na nás.

Celý první poločas jsme byli lepší, vyhrávali jsme souboje, šli jsme několikrát do přečíslení, ale střelecky se nedařilo.. Soupeře jsme nepustili do šance. Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že se pokusíme hru ještě více rozběhat, zklidnit koncovku a dát rychlý gól. Ale 15 minut jsme se nepotkali pořádně s míčem, chvílemi se zdálo, že domácí v záloze hrají v osmi. V době tlaku domácích jsme ale vstřelili branku a v zápětí druhou, po dalších 5 minutách odmítl Sagar šanci na hattrick. Domácícm se podařilo v závěru jen stav zkorigovat.

Chtěl bych pochválit za velmi dobrý výkon a přístup k utkání Ondru Šrámka, za bojovnost Honzu Pokrupu a Martina Holečka, za jisté zákroky brankáře Lukáše Voltra.

Jsme spokojeni s body, protože díky nim jsme se dostali na sedmou příčku tabulky. Nezbývá doufat, že v příští sezoně budou výsledky ještě lepší. Potěšující je to, že na začátku sezony a v průběhu sezony se z "chvílemi naivních" dorostenců stali hráči, kteří jsou schopni hrát dospělý fotbal, někteří i na úrovni krajského přeboru. Potěšující je i to, že se z "B" stala parta, že na domácí zápasy "B" chodí diváci, že většina hráčů má snahu se zlepšit, chodit na tréninky.

Chtěl bych závěrem poděkovat všem, kteří "B" týmu pomáhají a fandí - Joskovi Šolcovi a zbytku výboru, trenérovi dorostu Radku Matouškovi, divákům, hospodě U vidliček!!