Muži - B: Mistrovský zápas s týmem Urbanic, doma, 1:1

Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - AFK Urbanice 1:1

Branka domácích: Michal Hlína

Sestava: Maléř Jan - Hryzlík Martin, Holeček Martin (46' Pavlík Pavel), Čapek Patrik (55' Fibiger Pavel), Hlína Michal, Šmied Martin, Volter David, Fibiger Richard (66' Halva Ladislav), Hejzlar Petr, Církva David, Imlauf Radomír(77' Voltr Michael)

Rozhodčí:Hušek

Ve 12 minutě otevřel skóre Hlína Michal 1 : 0,kdy už hosté hráli o deseti.Marnost našeho proměňování šancí a nezodpovědnost vůči spoluhráčům byla na vysoké úrovni.Hráli jsme alibististické utkání a nebyli jsme absolutně parta.