Muži - B : mistrovský zápas se Skřivany, 0:2

Informace po zápase:

žluté karty: 1 : 1

rozhodčí: ing.Oldřich Štancl

Sestava: Lukáš Voltr - Ondřej Hofman (48' Kamil Hlína), Tomáš Schwarzer, Libor Hynek, Martin Hryzlík (46' Martin Holeček) - Pavel Jukl, Luděk Pešava (70' Jan Pokrupa), Lubomír Veselovský, Pavel Petrásek - Jiří Havlas, Petr Jelen

Po matném výkonu ve Vysoké měla naše rezerva co napravovat, zvlášť když její bodové konto není až tak vysoké. Částečně se to podařilo, ovšem bez bodového přínosu. Řadu šancí pohytal výborný brankář hostí, v mnohých případech chyběl větší důraz nebo klid při zakončení. Přesto několik pozitiv - opět pochvala pro Lukáše Voltra tentokrát v brance. Do zranění odehrál slušný part Ondra Hofman. Jeho náhradník Kamil Hlína v premiéře v kategorii dospělých zahrál rovněž výborně. Martin Hryzlík pomohl mužstvu i přes dlouhou cestu z Itálie. A poslední pozitivum - po dlouhé zdravotní pauze odehrál celý zápas a slušně Pavel Jukl.