Muži - B: Mistrovský zápas se Starým Bydžovem, první vítězství 2:0

KDY: neděle 5.9.2010
Na hřišti v Černilově
ZÁPAS: FK Černilov - Starý Bydžov 2 : 0

První vítězství B-mužstva v novém soutěžním ročníku určitě stojí za zaznamenání.

Do tohoto utkání nemohlo mít Béčko jiný cíl než získat první body. A tomu i odpovídala sestava. Z kádru A-mužstva nastoupili bratři Hlínové, Jirka Havlas I a David Savočka.

branky: Jiří Havlas II, Martin Štěnička

červená karta: Michael Voltr

Sestava: L.Voltr - K.Hlína, P.Hrubý, Holeček, M.Hlína - Hypš (Hryzlík), Havlas I, Králík (Církva), Hejzlar (M.Voltr) - Savočka (Štěnička), Havlas II

První poločas mnoho brankových příležitostí na obou stranách nepřinesl. Hosté nastřelil břevno a následnou dorážku bravurně zneškodnil Lukáš Voltr. Domácí se na místo kombinační hry snažili často pronikat individuálně a tak většina akcí skončila na kopačkách bránících hráčů Starého Bydžova. Nakonec se před odchodem do kabin protáhl důrazně z levé strany Michal Hlína a jeho přihrávku uklidil do sítě bukovský Jirka Havlas.

Změny v sestavě do druhého poločasu přinesly zlepšení hry - střídající David Církva a Martin Hryzlík a v průběhu 2.půle nastoupivší Martin Štěnička hru oživili. Martin Štěnička se zapsal do listiny střelců když proměnil přihrávku Jirky Havlase II., který se výborně prosadil po pravé straně. Smolný zápas odehrál Michal Voltr, kterého po 2. žluté kartě poslal velmi nepřesný rozhodčí Koza do kabin.

I když výkon Béčka nebyl excelentní, hráči svého soupeře předčili důrazem v osobních soubojích a za vítězstvím šli s větším nasazením. Zápas je vydařil bukovskému Jirkovi Havlasovi. Spolehlivě hrála celá obrana, s jistotou Petra Hrubého a Martina Holečka ve stoperské dvojici.