Muži - B: Mistrovský zápas v Kobylicích, prohra 0:4

10.04.2011 - 18:15

KDY: neděle 10.4.2011
Na hřišti v Kobylicích
ZÁPAS: Kobylice B - FK Černilov B 4:0 (2:0)

Ani naše rezerva o víkendu nebodovala. Zajížděla do silných Kobylic, kde na rozdíl od nás souběh s A týmem neměli a podle toho i zápas vypadal.
Zápas se hrál za silného větru. Po větru hráli v první půli domácí a naše borce zatlačili na svou půlku. Na 1:0 jsme inkasovali z hodně přísně nařízeného pokutového kopu, druhý gol vstřelili domácí po rohovém kopu, který neměl být. Zkušení domácí si výhru pohlídali a v druhé půlce ještě 2 regulérní góly přidali. Soupeř byl opravdu lepším týmem a zvítězil zaslouženě. Nás těší, že se přes nepříznivé klimatické podmínky se hrál chvílemi velice kvalitní fotbal z obou stran.
Z našeho týmu zaslouží největší pochvalu Fibiger se Stěničkou, na druhou stranu hodně pod své možnosti zahrál Církva.

Sestava: Maléř - Šmied (83' Voltr M.), Hrubý P.(29' Imlauf), Holeček, Pešava - Hejzlar, Jelen, Církva, Štěnička - Fibiger, Mindek