Muži - B: Mistrovský zápas v Kosičkách, 3:0

KDY: sobota 19.9.2009
Na hřišti Spartak Kosičky
ZÁPAS: Spartak Kosičky B - FK Černilov B 0:3

Přivezou naši borci nějaké body z Kosiček ?

branky: Radek Hypš 2, Pavel Petrásek

K důležitému utkání s rezervou Kosiček odjelo B-mužstvo bez trenéra Jardy Pokrupy, který byl zhlédnout případné posily v blíže neurčeném zápase. Mužstvo tedy podruhé v sezóně vedl David Šolc. Premiéru v našem Béčku si odbyl Dominik Podzimek (ročník 1989). Ten přišel na hostování ze Sokola Třebeš výměnou za dorostence Tomáše Zelenku.

Referát z utkání připravujeme.

Zprostředkovaný komentář

Jak již bylo psáno, byl jsem se podívat na některých potencionálních posilách, proto v utkání vedl "bengo" David Šolc a vedl jej dobře!! Komentář z utkání bude tedy lehce přetlumočený podle zážitků, které mi byly řečeny aktéry po zápase a Honzou..

K vlastnímu utkání - nastoupili jsme v sestavě Lukáš Voltr - Souček, Hryzlík, Kamil Hlína, Šrámek - Pokrupa, Hypš, Ondra Hofman, Petrásek - Imlauf, Plíva. Ve druhém poločase střídali Dominik Podzimek za Ondru Hofmana, Pavel Pavlík za HOnzu Pokrupu a Ríša Fibiger střídal Radka Imlaufa.

Podle aktérů bylo utkání hrozné - hrozní místní fanoušci, hrozné a nekropené hřiště s dírami a dálnicemi pro myši, s návratilcem mezi rozhodčí Jirkou (nebudu psát, že byl hrozný, ale všichni jej znáte..), s hrozným domácím pomezním, s hrozným výkonem domácích a našim přizpůsobením..Pozitivem je neobdržený gól, žádný nevyloučený hráč z naší strany, neporvání se s místními fans.A výkony stále se zlepšujícícho Ondry Šrámka, nepoložení se našich hráčů z negativních vlivů "kolem" hřiště a na hřišti.

V utkání nastoupil i Dominik Podzimek, je to kmenový hráč Třebše, ročník 89, hráč, který asi 2 roky nehrál a přišel k nám jako kompenzace za hostování našeho dorostence Zelenky v Třebši. Myslím, že až zlepší kondici, tak bude velmi platným hráčem našeho B mužstva a třeba i více.

Takže - 3 body jsou doma a zveme na příští týden - na derby s Libřicemi!!