Muži - B: Mistrovský zápas v Libřicích

Na hřišti SK Slavia Libřice
ZÁPAS: SK Slavia Libřice - FK Černilov 2 : 2

Informace před zápasem:

V tradičním derby nás nečeká nic snadného. Libřice hrají tuto sezónu výborně a aktuálně v tabulce obsazují 2. příčku se stejným počtem bodů jako první Lovčice. My naštěstí nemáme souběh, takže pojedeme do Libřic v plné síle.

Informace z webu OFS

Libřice - Černilov B 2:2
Hosté byli celý zápas lepší, ale protože proměnili pouze dvě šance, tak sousedské utkání skončilo remízou.

Fakta - branky: Ličman, Štrajt - Jan Hrubý, Veselovský, ŽK 2:6, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 1:2, diváci: 70, rozhodčí Hruška z Hradce. Sestavy -
Libřice: Munzar - Mildner, Štrajt, Handl, Pleskot - Kašpar (20. Reich), Fabián, Kotland, Ličman - Hlušička, Říha (80. Kotek).
Černilov B: Voltr - Hryzlík, P. Hrubý, Pešava, Schwarzer - V. Hrubý, J. Hrubý (40. Petrásek), Veselovský (80. Hofman), Novák - Jukl, Imlauf (70. Havlas).

Jde o to, aby případné

Jde o to, aby případné posily z A-mužstva v derby utkání neskončily předčasně z důvodu vyloučení. Přece jenom utkání píská starý známý Jirka Huška a motivace trojice Hrubých je vždy proti Libřicím velká. V náš neprospěch hovoří bilance posledních mistrovských zápasů s Libřicemi i výprask v přípravném utkání před sezónou. Navíc se do týmu soupeře vrací po trestu Dan "Vilém" Pleskot.