Muži - B: Mistrovský zápas v Malšově Lhotě, 0:0

KDY: sobota 10.4.2010

KDE: Na hřišti Malšovy Lhoty
ZÁPAS: TJ Sokol Malšova Lhota - FK Černilov B 0:0

Ve druhém jarním utkání zajeli naši "B" muži do Malšovy Lhoty.Oproti minulému utkání se projev naší hry zlepšil. Zkušenost do našeho mužstva vnášeli R.Imlauf a D.Církva. V tomto zápase nastoupili 4 naši dorostenci, kteří se s tímto utkáním vypořádali kvalitním výkonem. Tento výkon silně podporoval náš brankář Jan Maléř. Stejný počet gólových neproměněných šancí spravedlivě rozdělil body.  První naši šanci neproměnil Hejzlar,poté Štěnička a v devadesáté minutě Mindek z malého vápna přestřelil prázdnou branku soupeře. U soupeřových akcí stál mezi tyčemi skvělý Maléř. Kvalitní výkon podal i po dlouhodobé fotbalové pauze Petr Šrámek ml.

Sestava: Maléř  - Šmied (30. Holeček ), Pavlík,  Šrámek ( 63,Podzimek ), Hejzlar - Církva, Fibiger (70. Pokrupa), Imlauf - Volter, Štěnička, Mindek.

ŽK:1 : 2      Šmied