Muži - B: Mistrovský zápas ve Lhotě pod Libčany, 2:3

KDY: Sobota 14.06.2008
Ve Lhotě p./L.
ZÁPAS: LHOTA pod L. B - ČERNILOV B 2:3

Informace před zápasem:

Soupeř má jen 3 body na předposledního, takže do zápasu půjde určitě naplno. My můžeme hrát v klidu, pohoršit v tabulce si nemůžeme. V případě úspěchu máme šanci se posunout před Libřice na 5. místo.

Informace z webu OFS:

Lhota p. L. B - Černilov B 2:3
Domácí měli katastrofální 1. poločas. Po důrazné domluvě v kabině pak dokázala lhotecká rezerva snížit pouze na rozdíl jediného gólu.
Hostování ve Lhotě p. L. ukončil Martin Hruška, kterému se v týdnu narodil syn, a tak mu domácí děkují za odvedené služby a gratulují
k potomku.
Fakta - branky: Hruška, Pultar - Hypš, J. Hrubý, Petrásek, ŽK 0:1, ČK 0:0, PK 0:0, poločas 0:3, diváci: 40, rozhodčí Hušek ze Všestar.
Sestavy - Lhota p. L. B: Zirnsák - Mencák, F. Mádlo, Pithart, Hynek- Kujal, Švarc, Pultar, Skřivan (70. Pavlis) - Hruška, Peroutka.
Černilov B: Maléř - Hypš, V. Hrubý, Holeček (13. Pokrupa), Havlas (60. Voltr) - Schwarzer, Petrásek, Imlauf, Jukl - Veselovský, J. Hrubý.