Muži - B: Mistrovský zápas ve Skřivanech, 3:3

ZÁPAS: Slavoj Skřivany - FK Černilov B 3:3

Sestava: Voltr Lukáš, Halíř Radek, Havlas Jiří, Holeček Martin, Šrámek Petr, Novák Martin (60' Hejzlar Petr), Církva Davik - K, Tykva Ondřej, Hrubý Jan (82' Pokrupa Jan), Tarantík Václav (75' Volter David), Mindek Štefan

Branky:  2x Hrubý Jan, Církva David

ŽK: 2:2 - Holeček Martin, Tarantík Václav

Utkání se odehrálo ve vysokém tempu, naši borci hráli kvalitní a pohledný fotbal. První branku vsítil J. Hrubý 0 : 1 střelou z levé strany. I přesto, že jsme měli více ze hry se do poločasu podřilo domácím vyrovnat na 1 : 1.

Do druhého poločasu jsme nastoupili beze změn a opět se z levé strany prosadil J. Hrubý a po druhé se trefil do sítě domácího týmu 1 : 2. Na 3 : 1 zvyšoval z trestného kopu 25 metrů do šibenice krásnou a nechytatelnou střelou D. Církva. V závěru utkání nás bohužel svou nesoustředěností nepodržel gólman. V 83. minutě jsme inkasovali branku na 2 : 3 a v 90. minutě bohužel po závaru před brankou z rohového kopu náš brankář neudržel míč a bylo srovnáno 3 : 3.

Opět se potvrdilo, že naše "B" mužstvo se svými výkony a přístupem zlepšuje.