Muži - B : mistrovský zápas ve Vysoké

11.10.2008 - 17:45

Kdy: sobota 11.10.2008
Kde: nové hřiště ve Vysoké
Zápas: FK Vysoká - FK Černilov B 4 : 1  (2 : 0)

Info po utkání:

sestava: Jan Maléř - Ondřej Hofman, Petr Hrubý, Libor Hynek, Martin Hryzlík - Štěpán Bezvoda, Tomáš Schwarzer, Lubomír Veselovský (46' Martin Holeček), Vojtěch Hrubý (80' Lukáš Voltr) - Jiří Havlas (75' Jan Pokrupa), Michal Hlína.

branka: Michal Hlína

Ne vždy může za prohru rozhodčí i když píská špatně. Hlavní rozhodčí utkání pan Ladislav Vondráček podal skutečně velmi slabý výkon. Ale utkání našim borcům neprohrál. Po poločasovém odstoupení Luboše Veselovského z důvodu zranění zbyl na hřišti jediný zkušený hráč - Petr Hrubý. Pokud je tým nezkušený, většinou se prezentuje běhavým a agresivním stylem hry. Což neplatí pro naše B-mužstvo. Po vydařeném zápase doma s C-mužstvem Nového Bydžova byla účast borců béčka na tréninku velmi slabá. A kde získat fyzickou kondici a herní jistotu (a kde zůstaly sliby před sezónou kdy hrozilo zrušení B-týmu)? Takže  jediná pochvala patří Lukáši Voltrovi, který nejen že připravil nezištnou přihrávkou Michalu Hlínovi gól, ale za deset minut na hřišti dokázal víc než většina jeho spoluhráčů za celý zápas.