Muži: Dneškem začíná zimní příprava

Několik základních informací pro hráče:

Začátek zimní přípravy: v úterý 13.1.2009 od 17.30 hod. na hřišti FK ČERNILOV

Zimní přípravy se účastní tito hráči:
MALÉŘ J.,MARYANĎUK J.,ZUMR D.,TYKVA O.,TARANTÍK V.,ŠMÍD M.,MATĚJKA L.,URBAN T., JELEN P.,SUCHOV A.,NOVÁK M.,JUKL P.,HLÍNA M.HRUBÝ J.,HRUBÝ V.,MATOUŠEK T.,VOLTR L., SCHWARZER T.,HRYZLÍK M.,HAVLAS J.,PETRÁSEK P.,HUŠEK J.,ANTONÍČEK M.,
ŠRÁMEK O.,PLÁŠIL L.,BEZVODA Š.,HYPŠ R.

Zahájení zimního turnaje ,,CHUDONICE 2009" sehraje naše mužstvo v ne. 18. 1. 2009 od 14.00hod.proti N.BYDŽOVU ,,A".
Celkem bude sehráno 7 zápasů.Poslední zápas se hraje 1.3.2009 od 12.15 hod. proti FC HKB.V příloze je celý rozpis turnaje.

Zahájení sezóny: 17-tým kolem na domácím hřišti 22.3.2009 od 15.00 hod.hostíme družstvo Č.KOSTELEC.

Několik základních informací pro fanoušky:

Ambice: Rozhodně udržet stávající pozici.

Kdo klub opustí před jarem ?:
Jarda Šlégr - vrací se na Nový HK z hostování, citelně bude chybět, radi bychom hu tu viděli i na jaře
Tomáš Urban - v jednání, začne přípravu s divizním Převýšovem, zatím neodchází

Přijde někdo nový ?:

Určitě. Potřebujeme vyřešit odchod stopera i Jožův distanc na půl sezóny.
Do přípravy se zařadí několik nových hráčů, kteří by mohli tým posílit. Jména teď nechceme zveřejňovat, ale mnohá jsou hodně zajímavá.
Také bychom rádi dali šanci našim mladým odchovanců - dostanou možnost se ukázat v přípravě trenérům.

rmskZIMNILIGA2009los.doc441.5 KB