Muži doma s Trutnovem B 4.1

FK Černilov - FK Trutnov B  4:1 (2:1)

19.kolo 1.A třídy - Neděle 31. března od 16:30 hodin * tráva v Černilově

Branky: 17.min a 66 J.Hrubý (1:0 a 4:1) * 26.min Matoušek (2:0) * 60.min Hušek z pen (3:1)

Sudí: Šedivý  ŽK: 2:2 (Hušek, Hrubý)  *  80 diváků

Sestava: Tošovský - Zumr, Urban, Daněk, Schwarzer - Šmied, Hušek, Matoušek, Svatoň,J.Hrubý (73. Benák) - Markovič (68. Mikunda)

Podařili se nám úvodní jarní zápasy a dnes jsme na to navázali. V Trutnově na podzim padl divoký výsledek 4:6. Už ve druhé minutě vyslal Matoušek do šance Markoviče, ale střela šla jen do brankáře. 17.minuta: Šmied z prava odcentroval na zadní tyč, kde byl včas Hrubý. 1:0.  26.min: Matouška vyslal do šance Hušek a Tomáš brankáře na druhý pokus překonal :2:0. Soupeř zahrozil po rohu hlavou v 35. a 44 minutě. vyšla mu až standartka z poslední minuty, kdy se Kamitz trefil nechytatelně do horního rohu. Po změně stran poslal Matoušek přímý kop mimo. Do brankáře mířil při svém odvážném průniku Markovič. V 58.min jsme rozehráli rychlý aut, Markoviče zastavil nedovoleně obránce a nařízenou penaltu Hušek s přehledem proměnil. Hosté otevřeli hru, dopředu se dostávali jen nakopávanými míči. Ty si naše obrana pohlídala. Brejk nevyužil Šmied. Definitivní uklidnění přinesl centr Huška a dorážka Hrubého na zadní tyči. Ten se o pět minut později dostával po chybě obrany Trutnova do další tutovky, ale trefil jen brankáře a hattrick tak nezaznamenal. Další brejky nezakončil úspěšně Matoušek, Mikunda ani Svatoň. Za týden nás čeká zápas z čela tabulky v Polici nad Metují.