FC Nový Hradec Kr. - FK Černilov  2:4 (1:1)

3.kolo 1.A třídy - Sobota 26.8 od 17 hodin hřiště na Novém Hradci Kr.

Branky: 2x J.Hrubý (23. a 74.min)  1x Roubal (62.min) a Šmied (64.min)

ŽK: 5:1 Sudí: Vitvar

Sestava: Ruml -Zumr,Urban,V.Hrubý (55.Rídl), Schwarzer - Šmied (82. Benák), Štěnička, Hušek, Matoušek, J.Hrubý - Roubal (86.Markovič)

Po dvou kolech šlo o souboj prvního Černilova s třetím Nový Hradcem. V zápase se potvrdilo, že jsou oba týmy od úvodního kola střelecky při chuti. Domácí začali už v páté minutě, kdy nakopnutý míč skončil za obranou a nakonec i za vybíhajícím Rumlem. Po Matouškově rohu se před bránou prosadil J.Hrubý a srovnal. Do poločasu měl ještě šanci Matoušek, ale průnik zakončil střelou do gólmana. Černilovu se nepovedl ani vstup do druhé půle, když se domácí po centru důrazně prosadili, navíc musel střídat V.Hrubý. Černilov nic nezabalil a v rozpětí dvou minut otočil stav. Roubal po Hrubého hlavičkové nahrávce a po něm Šmied levčkou k tyči. Domácí už se téměř k ničemu nedostali, naopak J.Hrubý zužitkoval míč odrážející se ve vápně na 4:2 a šanci si ještě zapsal Roubal.