Muži: komentáře k zimní přípravě

Černilov - Nové Město 1:2
(24. Schwarzer - 63. a 88.)

Cejnar (Voltr L.) - Schwarzer, Urban, Hrubý, Hlína K. (Voltr M.) - Šrámek, Ježek, Charous, Církva - Bouchal (Mindek), Filip

Vzhledem k zimnímu počasí v týdnu se změnilo místo i soupeř. Nakonec jsme ještě hráli na umělé trávě a proti domácím borcům. V první půli jsme měli více ze hry a po zásluze jsme šli dovedení. I druhé půli jsme začli dobře a aktivně, ale svoje šance jsme neproměnili. Posledních 20 minut zápasu jsme se dostali pod tlak a soupeř zápas dvě minuty před koncem otočil.

Černilov - Dvůr Králové B 0:1

Cejnar (Voltr L.) - Schwarzer, Urban, Hrubý, Hlína - Šrámek, Ježek, Charous, Benák - Mindek, Filip

Vyrovnané a bojovné utkání z obou stran. Oba týmy si vypracovaly dostatek šancí, ale gólem skončila jen jediná situace po smolném odrazu balonu ve skrumáži před naší bránou. Utkání by slušela remíza.

Černilov - Malšovice 3:0
(Benák, Církva, Hrubý)

Voltr L. - Schwarzer, Urban, Hrubý, Církva - Šrámek, Ježek, Charous (46. Voltr M.), Hlína - Benák, Filip (46. Daniš)

Z naší strany byl k vidění hodně profesorský fotbal, kdežto soupeř se spoléhal na brejky. Šancí jsme si vytvořili nadstandardně a něco se povedlo i proměnit. Dobrou práci odvedla zejména naše obranná čtveřice.

Černilov - Mostek 2:3

Opět byla sestava jedna velká improvizace. Z obrany zůstal jediný Tomáš Schwarzer, v záloze to bylo taky pade na pade, takže trenéři museli povolat hodně hráčů z širšího kádru. V brance se dokonce ukázal světoběžník Mádlo. I přesto jsme dlouho vedli, ale po posledním prostřídání jsme 2x inkasovali.

Černilov - Smiřice 3:0 (3:0)
(Ježek, Hlína, Benák)

Tým byl doslova slátán, protože kvůli nemocem a víkendovým akcím chybělo 6 hráčů. Přesto jsme v první půlce jasně dominovali a z řady šancí jsme 3 proměnili. V druhém poločase jsme polevili a ze hry měli více naši soupeři ze Smiřic. Výborným výkonem se ale v naší brance předvedl Lukáš Voltr. Smiřičtí dokonce neproměnili krátce před koncem penaltu.

Sestava: Voltr - Zumr , Hrubý , Církva , Hlína - Ježek , Charous , Hušek , Šrámek - Benák ml. , Filip (Jánský)

Černilov - Česká Skalice 2:2 (2:1)
(Filip 2x)

V dalším utkání s týmem krajského přeboru jsme podali zlepšený
výkon, v utkání jsme měli více šancí. Stále hledáme a zkoušíme náhradu
za Kubu Huška..

Sestava: Cejnar (Voltr) - Zumr, Hrubý, Urban (Hlína K.), Schwarzer - Ježek, Hušek, Charous, Šrámek - Mindek, Filip (Benák P.)

Lázně Bělohrad - Černilov 2:1
(Mindek)

V zápase se objevili 3 noví a 1 jeden staronový hráč (Štefan Mindek).

V zápase jsme neproměnili 5 samostatných nájezdů. Pokračujeme v budování
týmu pro jaro. V dalším zápase se střetneme s dalším účastníkem
krajského přeboru Českou Skalicí.