Muži - A: Mistrovský doma s týmem Velešov Doudleby n.Orlicí, 2:0

Kdy: neděle 14.9.2008
Kde: hlavní hřiště v Černilově
Zápas: FK Černilov - Velešov Doudleby 2:0

Info před zápasem: Po povinně odehraném středečním zápase na Olympii nás čeká podstatně důležitější zápas. Náš nedělní soupeř je o příčku a bod před námi a tedy se hraje vlastně o šest bodů. I když se má rapidně zhoršit počasí, přijďte v hojném počtu naše borce povzbudit. V dosavadních domácích zápasech se prezentovali poctivým a bojovným výkonem a věřme, že tomu bud tak i v tomto zápase. Poslední týden kdy se ještě hraje od 17.00 hodin ( za týden již v 16.30).

Informace po zápase:

Sestava týmu:
Maryanďuk - Zumr, Šlégr, Matějka, Urban - Bezvoda, Tykva (90' Novák), Šmíd (87' Plášil), J. Hrubý - Cejnar, P. Jelen (80' V. Hrubý)

Branky: 53' Bezvoda, 83' Cejnar
ŽK: 0:2

Komentář:
Hosté zváště v druhém poločase předvedli bezkrevný výkon. Rovněž našim borcům zřejmě chyběla hlasitá podpora hlavního kouče Petra Hrabíka. Přesto šance Jelena, Cejnara a Šmída v prvním poločase volaly po brance. Druhý poločas zahájila druhá šance dobře hrajícího Jelena. Naštěstí se trefil hlavou podruhé před domácím publikem Bezvoda po chybě hostujícího brankáře. Zasloužené vítězství pečetil svým premiérovým gólem v našem dresu Cejnar.