Muži - A: Mistrovský zápas s Kostelcem n. O., doma, výhra 3:0

29.04.2012 - 18:45

KDY: neděle 29.4.2012
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - FC Kostelec nad Orlicí 3:0 (1:0)

Branky: 9. Hušek z PK, 51. Mindek, 75. Šrámek

Sestava Černilov:
Ruml - Zumr, Hrubý V., Urban, Schwarzer - Štěnička (51. Linhart), Šrámek, Hušek, Petrásek (86. Církva) - Mindek (82. Štěpánek), Filip (75. Čapek)

Sestava Kostelec: Dušek - Merta, Kozel Tomáš, Weisser, Šrámek Lukáš - Švandrlík, Tichý, Klapal, Mlynář (79. Kozel Michal) - Šrámek Jakub (46. Umlauf Michal), Bína

Hosté začali velice aktivně a měli v prvních minutách navrch. Hlavně aktivní Bína dělal obraně domácích potíže. Nicméně první branku utkání dali domácí z pokutového kopu za faul, když Merta přišlápl ve vápně unikajícího Zumra a následný pokutový kop proměnil Hušek. Od té chvíle tlak hostí ustal, domácí se dostali do tempa a začali dobře kombinovat. Poločas se dohrál bez vážnější šance.
V druhé půlce hosté zkusili přitlačit na ofenzívě posunutím Tichého dopředu, ale utkání víceméně ukončila branka Mindeka v 51. minutě, kdy s přehledem přehodil brankáře Duška. Do konce zápasu domácí hosty k ničemu nepustili, měli více ze hry a hosté hrozili jen ze standardek. Po dobré kombinaci útoku vystřelil z kraje vápna Šrámek a míc zaplul k tyči a bylo rozhodnuto. Poslední minuty byly sice zbytečně nervózní, ale na rozdíl od minulého týdne si domácí výhru pohlídali.