Muži - A: Mistrovský zápas s Ohnišovem, doma, výhra 4:2

10.06.2012 - 18:45

KDY: neděle 10.6.2012
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - TJ Start Ohnišov 4:2 (0:1)

Branky: 48. a 52. Linhart, 75. Štěpánek, 86. Mindek - 45. David, 63. Dobýval

Sestava Černilov:
Ruml - Zumr, Hrubý V., Urban, Schwarzer - Štěnička (46. Mindek), Šrámek, Hušek, Petrásek - Štěpánek (85. Hlína K.), Linhart (90. Filip)

Sestava Ohnišov:
Ryšavý - Fetter, Janeček, Kratěna, Dobýval, Liška, Nožka (61. Kupka), David, Samko, Krpata, Eimer

Utkání značně poznamenalo počasí. Díky silnému dešti byl trávník podmáčený a dělal všem hráčům značné problémy. Domácí hráli aktivně, soupeře zatlačili. I přesto že řadu kombinací zastavila voda, do jasných šancí se dostal: v 13. minutě Hušek po nezištné příhře Linharta, v 30. a 33. Petrásek po rohu a z voleje a v 39. Hušek přestřeluje odkrytou branku. Gól padl, ale do domácí sítě, když v poslední minutě první půlky doklepává David střelu kterou vyrazil brankář Ruml před sebe.
Do druhé půlky domácí vletěli. Využili toho, že hrají v útoku na pevnější straně hřiště. Mohli tak lépe kombinovat a vytvářet si šance. Linhart v rozmezí 5ti minut otočil utkání dvěma výstavními góly. Hosté se ale nevzdali, evidentě přijeli na zápas motivovaní a bojovali o srovnání. To se jim podařilo po uklouznutí domácho brankaře Rumla, když si šel pro balón, který zůstal stát ve vodě. Domácí nepolevili, hráli s chutí a dali 2 branky. Šancí bylo ještě k vidění povícero - hosté 2x hlavičkovali sami na zadní tyči, domácí netrefili prázdnou branku, přesto další gól už nepadl.