Muži - A: Mistrovský zápas s Roudnicí, doma, 1:1

22.04.2012 - 18:45

KDY: neděle 22.4.2012
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - TJ Sokol Roudnice 1:1 (0:0)

Branky: 52' Filip

Sestava Černilov:

Ruml - Zumr, Hrubý V., Urban, Schwarzer - Štěnička (55' Linhart), Šrámek (72' Čapek), Hušek, Petrásek - Mindek (82' Církva), Filip

Sestava Roudnice:
Tomek - Vlnas, Mikan, Vlasák, Samšeňák - Krejcar Jakub (73' Koblížek Jakub), Schmitd (65' Pajgrt), Slezák, Krejcar Jan - Hůlka, Bednář

Dnešní utkání se těžko hodnotí. Domácí hráči předvedli výborný výkon, zvláště v prvním poločase kombinační hrou hosty nejen, že k ničemu nepustili, ale vytvářeli si šance. Nadějné byly akce: střela Huška v 6. minutě, střela volného Filipa z uhlu a dorážka Šteničky v 15. minutě, samostatný nájezd Filipa na brankáře Tomka v 28. minutě, Mindekova šance ve vápně po závaru v 30. minutě, obří šanci neproměnili v 39. minutě Petrásek s Filipem, kdy naposlední chvíli hasil za překonaného brankáře akci stoper. Přesto první poločas skončil bez gólů.
V druhé půlce domácí opět pokračovali v tlaku a již v 52. minutě skóroval Filip po výborné přihrávce za obranu od Kuby Huška. V 62. minutě hosté zahrozili, když Hůlka z dálky orazítkoval břevno. Domácí pak už hráli opatrněji, ale přesto se v tutových šancích ukázali v 62. minutě rychlonohý Filip a v 78. minutě Petrásek, když střelou z vápna těsně míjí. Pokračovali jsme ve velmi dobrém výkonu, hosty jsme přehrávali ve středu hřiště. V závěru utkání hosté dohrávali v 10 hráčích, protože odstoupil jeden z obránců pro zranění. Hosté vše vrhli do útoku, my jsme přecházeli do rychlých brejků, ale chyběla kvalitní finální přihrávka a nebo střela. V již nastaveném čase hosté zahrávali standardní situaci, kterou jsme špatně vyřešili a obdrželi jsme vyrovnávací branku.

Za výkon, který hosté předvedli, si odvézt bod nezasloužili. Zklamání v naší kabině bylo veliké