Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Bílé Třemešné, doma, remíza 2:2 a prohra na penalty 3:4

25.08.2014 - 12:12

KDY: neděle 24.8.2014
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Bílá Třemešná 2:2 (1:0) na penalty 3:4

Branky: 23. Charous, 90. M. Ježek - 54. Martin Jákl, 77. David Kubelka

ŽK: - 30. Hák V.

Sestava domácí: Cejnar - Šrámek, Zumr, Kráčmer, Schwarzer - Hrtánek (71. Hlína), Štěnička, Charous, Šrámek - Marek Ježek - Vacek (60. Benák)
Sestava hosté: Vočka - Kiss (29. Hažer), Josef Kubelka, M. Pátý, Čuboň (46. Jákl Martin) - Jaroslav Kubelka, Hruška, Macek, Jan Jákl - D. Kubelka, Hendrych

V utkání jsme slušně začali, hráli kombinačně a měli více ze hry. Postupně jsme si začali vypracovávat šance. Po průniku Máry Ježka a centru nekopromisně hlavou dává na 1:0 Pavel Charous. Dál hrajeme s chutí vytvoříme si další gólovky - 2x Pavel Charous sám před brankářem nechá vyniknout gólmana a stejně dopadne i mladíček Vacek, když při jeho placírce skoro do prázdné už domácí fanoušci zvedají ruce nad hlavy, ale opět čaruje hostující gólman Vočka. Ke konci poločasu ošemetné situace musí řešit i Vašek Cejnar.
Do druhé půle nastupují hosté důrazněji a hlavně střídající Jákl nám dělá velké problémy. Hlavně se nevyvarujeme nevynucených chyb po kterých 2x zbytečně inkasujeme. Bojueme až do konce a to se vyplácí - srovnáváme na 2:2 v poslední minutě a zápas tak jde do penalt (novinka pro tuto sezónu). Z pěti pokusů proměňujeme jen 3 (nedali Petr Benák a Vojta Hrubý), kdežto hosté 4x proměňují, takže bonusový bodík putuje do Třemešné.