Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Červeného Kostelce, doma, 0:0

21.08.2011 - 18:45

KDY: neděle 21.8.2011
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - TJ Červený Kostelec 0:0

Sestava domácí: Klofanda - Zumr, Hrubý V., Urban, Schwarzer - Petrásek, Placák, Hušek, Kaplan - Ježek, Šrámek O. (81' Čapek)

Sestava hosté: Macek - Škoda, Bárta, Hypius, Kováčik, Liška, Vlček (79' Hála), Fišer, Matha, Janko (90' Barták), Scholz

ŽK: 2:1

Bojovné a kvalitní utkání, kde defenziva kralovala nad ofenzivou. Dlouho se oba týmy oťukávaly, jen domácí opora Kaplan dostal naloženo, že zbytek utkání prokulhal. Až v 24. minutě se k nadějné střele dostal Hušek s Placákem. Ve 31. minutě se zleva řítil na branku domácích řítil Matha, ale míjí. V 33. minutě hostující brankář Macek chybuje v rozehrávce, ale domácí ukvapeně střílí z první mimo prázdnou branku. V 37. minutě agilní Ondra Šrámek běží z úhlu sám na brankáře, střela po zemi míjí zadní tyč. Ve 40. minutě hrozí hosté - osamocený Liška hlavou přestřeluje. A v poslední velké šanci se ocitá v 42. minutě Kuba Hušek po pěkném ťukesu, ale míjí.
Aktivní a zajímavý fotbal se hrál i v druhé půlce. V 60. minutě se Petrásek krásně proháčkoval přes 2 hráče do vápna, ale nezakončuje přesně. Pak přichází silná pětiminutovka hostí - nejdříve Scholz míjí sám před bránou, krátce po něm po centru neúnavného Kováčika nastřeluje břevno Matha a minutu poté sám Kováčik střílí a Klofanda zázračně chytá. Posledních 20 minut je ale v režii domácích. Nejdříve po Kaplanově příhře Šrámkovu střelu z 3 metrů likviduje Macek. V 75.minutě asi v největší šanci postupuje Ježek sám na Macka, prostřeluje ho, ale tečovaná střela se nedokutálí do sítě hostí. Poslední velkou šanci měl Kuba Hušek, kdy po pěkné kombinaci s Petráskem z vápna také míjí.

Názor trenéra Holbíka: Do Černilova přijel kvalitní soupeř a myslím, že byl k vidění hezký fotbal z obou stran s šancemi před oběma bránami. Měli jsme o dvě až tři šance více, ale produktivitu jsme měli úplně stejnou jako soupeř, takže výsledek 0:0 hodnotím jako spravedlivý.