Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Česká Skalice, doma, 0:2

Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - TJ Jiskra Česká Skalice 0:2

Informace před zápasem:

Soupeř je v tabulce hned nad námi o 2 body. Čekáme vyrovnaný zápas, nicméně máme možnost se při výhře před Jiskru dostat.
Přiďte naše kluky podpořit a věřme, že naváží na velice kvalitní domácí výkony.

Informace po zápase:

Sestava týmu:
Maléř - Zumr, Šlégr, Matějka, Hlína - Bezvoda (64' V. Hrubý), Tykva, Suchov, J. Hrubý - P. Jelen (45' Plášil), Šmíd

ŽK: 2:3
ČK: 1:1 (M. Hlína)

Komentář:

Utkání ovlivnilo opět brzké vyloučení - v 17. minutě červená karta. První poločas jsme bránili, ale jeden gól jsme dostali. Ve druhém poločase jsme pomalu získávali půdu pod nohama. V 73. minutě se vyrovnal i počet sil na hřišti po ČK pro soupeře. Ve chvíli kdy jsme zkusili hrát na riziko s cílem stav vyrovnat, jsme dostali z protiútoku druhý gól, který rozhodl.

Možná poslední šance na

Možná poslední šance na nějaké body. V dalším utkání zajíždí Áčko do Nové Paky (zatím 2.místo) a v případě slušného počasí další týden do Trutnova (zatím 3.místo). A naše bilance z venku je vyjma zápasu v Jaroměři velmi chabá.