Muži - A: Mistrovský zápas s týmem České Skalice, doma, 1:0

KDY: neděle 18.10.2009
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - TJ Jiskra Česká Skalice 1:0

Věřme, že naši borci naváží na výborný výkon z minulého týdne.
Přijďte je povzbudit, bude to potřeba.

Sestava domácích:

Maryanďuk - Zumr, Hlína Kamil, Hrabík, Hlína Michal - Vojtěch Hrubý (90' Štěpánek), Novák (84' Jelen), Urban,  Hušek (80' Schwarzer) - Tarantík,  Petrásek (71' Mindek)

Gól: Jelen

Rozhodují branka padla až v poslední minutě zápasu. Do té doby naši borci spálili spoustu dobrých příležitostí, ale i přesto se nakonec se na ně fotbalový bůh přeci jen usmál.
Chválíme tým za bojovnost do poslední minuty.

I já děkuji

Láďa Urban poděkoval jménem fanoušků za velmi dobrý, já se samozřejmě připojuji. Zápas byl odbojovaný, s velkou chutí opět vyhrát. Nelze chválit jednotlivce, protože velmi dobrý výkon předvedlo celé mužstvo jako tým!!

A krátká vsuvka k fanouškům. Velmi si vás vážím, váží si vás a děkují i hráči za povzbuzování během zápasu, ale zůstaňte chvíli po zápase "u zábradlí"..Hráči vám chtěli velmi poděkovat a podělit se s vámi o radost z vítězství, ale velká většina z vás už byla pryč a to hráče mrzelo

Kluci super zápas. Děkuji

Kluci super zápas. Děkuji za bojovný a výborný výkon. Jen tak dále. Slyšel jsem hodnocení jednoho z diváků, že takový fotbal se tady dlouho nehrál a to můžu jen podepsat. Pozor na hlavy moc vysoko, příští týden zpátky nohama na zem a určitě se nějaké body podaří z Bydžova přivézt.