ZÁPAS: FK Černilov - FK Chlumec 2:0 (0:0)

ŽK: 56' Hrubý, 66' Schwarzer - 85' Kučera

Sestava Černilov:
Ruml - Šrámek, Hrubý V., Církva, Schwarzer - Štěnička, Urban, Hušek, Petrásek - Čapek (75' Mindek), Filip

Sestava Chlumec:
Černohlávek P. - Kopecký, Černohlávek J., Vopátek, Beneš - Kučera, Pilař, Miške, Tomášek (85' Drahorád) - Havránek (72' Hanuš), Bráborec (34' Jelínek)

Zápas příliš pohledného fotbalu nenabídl, hlavně silný vítr dělal všem aktérům velké problémy. V první půlce hráli po větru hosté a měli víc šancí ke skórování. V 18. minutě zcela volný Tomášek zakončuje z malého vápna, ale domácí brankář Ruml střelu zázračně vytlačuje na roh. Další gól z kopaček hostí mohl padnout v 36. minutě, kdy se domácí stopeři nedohodli, podcenili sílu větru a umožnili nájezd Havránkovi. Domácí ohrozili branku jen střelou Urbana z 20ti metrů v 25. minutě. Na štěstí pro domácí se šlo do kabin za stavu 0:0.
V druhém poločase hráli po větru domácí a měli optickou, ale z počátku neplodnou převahu. V 80. minutě se probudil do té doby neviditelný Petrásek, proběhl s míčem na noze půl hřiště, vymíchal 4 hráče a předložil finálku Huškovi, který sám před brankářem netrefuje (trefí gólmana), ale odražený balon dopravil do sítě Filip. V 85. minutě opět Petrásek předvádí slalom, tentokrát až do vápna, kde je sražen a nařízenou penaltu s jistotou proměňuje Kuba Hušek.
Oproti podzimu domácí nastoupili v kombinované sestavě bez Kaplana s Placákem. Přesto předvedli, že i jen v sestavě s černilovskými borci můžou hrát s pokorou a bojovností v 1.A třídě více než důstojnou roli.