Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Dobrušky, doma, 0:2

14.04.2013 - 16:30

KDY: neděle 14.4.2013
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - TJ Dobruška 0:2 (0:0)

Branky: 75. Jirásek, 90. Effenberk Pavel

Sestava Černilov:
Cejnar - Zumr, Hrubý V., Urban, Schwarzer - Štěnička (38. Čapek), Ježek , Charous, Šrámek - Mindek, Filip

Sestava Dobruška:
Malý - Šotola, Doubek, Effenberk J., Trubač - Kováč, Mikušík, Krahulec, Dostál - Jirásek, Hašek (90. Effenberk P.)

ŽK: Ježek, Urban, Schwarzer, Hrubý - Dostál

První poločas patřil domácím, kteří měli více ze hry, zahrávali hodně standardek, ale bez efektu. Druhý poločas začal vyrovnaně. Zlom v utkání přišel po dvaceti minutách hry. Mindek se uvolnil, mířil sám na brankáře Malého, ale byl zezadu stažen obráncem, nicméně zákrok nebyl ohodnocen jako faul. Krátce na to hosté náhodně skórují z nepovedného odkopu, kdy centr z 35ti metrů zapadl do růžku Cejnarovy brány. Po přeskupení řad mají hosté hodně šancí z brejků, ale největší šanci má domácí Filip, který sám na Malého ještě zkouší kličku místo obstřelení. V posledních vteřinách hosté po pěkné kombinaci zvyšují do otevřené obrany.