Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Doudleb, doma, 2:2

28.10.2009 - 14:00
28.10.2009 - 15:45

KDY: středa 28.10.2009 (státní svátek)
KDE: Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - TJ Velešov Doudleby nad Orlicí 2:2

Jde o přeložené utkání z 9.9.2009.
Hosté hrají v posledních zápasech výborně, naše borce nečeká snadná práce. Přijďte je podpořit !

Sestava domácích:

Maryanďuk - Zumr, Hlína Kamil, Hrabík, Hlína Michal (35' Schwarzer)- Vojtěch Hrubý, Novák, Urban, Hrubý Jan (68' Hušek)  - Štěpánek,  Petrásek (85' Králík)

Góly: Hrubý Jan 2x

Soupeř prokázal svoji kvalitu. Opět se prokázalo rčení trenéra Pospíchala, že fotbal nemá logiku. Soupeř měl několik slibných příležitostí, ale ze dvou defakto náhodných šancí jsme dali naším nejlepším hráčem Honzou Hrubým 2 góly.
Soupeř zvýšil tlak, měl řadu standardek a po nich se prosadil.
Našemu týmu nelze upřít snahu, ale mužstvo soupeře bylo fotbalově lepší a prokázalo, že jeho vzestup není náhodný.
Citelně chyběl Vašek Tarantík a "střelec" Jelen. Vaškovi přejeme všichni rychlé uzdravení.

Malá otázka

Proč nehrál Sláva Mindek a co je sním??

Oprava

*Štefán Mindek ;-)

Štefan

Je to mladý hráč, teď trochu hledá formu a chuť se porvat o místo v sestavě, jeho výkon proti Č. Skalici nebyl ideálně bojovný. Ale věřím, že nám ještě ukáže dobré fotbalové kousky.