Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Dvora Králové B, doma, prohra 1:2

29.05.2011 - 18:45

KDY: neděle 29.5.2011
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - TJ Dvůr Králové B 1:2 (1:1)

Branky: 21' Štěpánek - 18', 67' Kořínek

Sestava domácí:
Maléř - Zumr, Krejčí (31' Filip), Hrubý V., Zemek (81' Štěnička) -  Dvořák , Jelen, Hušek, Schwarzer - Štěpánek, Petrásek

Sestava hosté: Daniel - Picha, Doseděl, Hruška, Volf, Blažek, Hůlka, Motyčka, Řežábek, Klazar, Kořínek

Hosté neměli ještě jistý postup, takže do Černilova přijel kádr nabitý divizními hráči. Hned z kraje utkání hosté začali velkým tlakem, vytvářeli si šance, když největší problémy dělal našim borcům hbitý Řežábek. Gól hostí přišel po standardce a paradoxně domácím pomohl. Otřepali se a po pěkné akci Schwarzera skóroval hlavou Štěpánek. Od té chvíle domácí srovnali krok a dokonce poločasu měli více ze hry.
Druhá půlka byla jako přes kopírák - hosté začali velkým tlakem, dali gól a pak se hra přesunula na kopačky domácích, kteří hlavně v posledních 10 minutách, hosty mačkali, ale z velkého tlaku a šancí už gól nedali.
Škoda, kluci dnes hráli výborně a bodík si zasloužili.