Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Hořic, doma 1:2

KDE:
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Jiskra Hořice 1:2

Branky: 22' Petrásek - 55' Nečesaný, 90'+1 Michálek

Sestava domácích: Michalička - Zumr, Krejčí, Hrubý, Schwarzer - Zemek (86' Čapek), Hlína K., Hušek, Dvořák - Štěpánek (46' Šrámek), Petrásek

Dnešní utkání mnoho fotbalové krásy nepobralo. Oba týmy za se prezentují důraznou hrou do těla, takže fotbalových akcí bylo po málu. Začátek prvního poločasu měli balon na kopačkách více hosté, kteří se dostali i do dvou vyložených šancí, které vychytal brankář domácích Michalička. Obrat nastal ve 22. minutě, kdy "lišácky" rozehrál Vojta Hrubý tresný kop a po pěkné kombinaci Pavel Petrásek sám před brankářem Žižkou nezaváhal - 1:0. Domácí převzali iniciativu a když se jim podařilo přihrát si po zemi, dostávali se do šancí. Jen Kuba Hušek byl 2x sám před brankářem. Ale na skóre se nic neměnilo.
V druhém poločase domácí jako by se báli o výsledek a nechali hrát hosty. Hosté přidali na rychlosti a důrazu a naši borci horko-těžko bránili hubene vedení. Hosté zaslouženě srovnali z trestného kopu a dál domácí tlačili. V poslední čtvrhodince, ale domácí nabrali druhý dech a v pěkných šancích se ocitli Ondra Šrámek, Pavel Petrásek a Vojta Hrubý. Poslední minuty byly hektické, v závaru před hostujícím gólmanem to vypadalo 2x na faul ve vápně, ale gól nakonec dali hosté, když se k nakopnutému balonu v nastaveném čase dostal Michálek a v samostatném nájezdu skóroval.

kdes byl??

tys byl asi na jiným fotbale pisálku

Odpověď

neznámý diváku, nabídni své služby, své postřehy, glosovaný komentář ve prospěch těchto stránek. Ozvi se mi na můj telefon a nebo na můj e-mail. Můžeš psát hodnocení zápasů A týmu a klidně i ostatních zápasů našich mužstev. Opravdu tvou pomoc přivítáme

není třeba glosovat

není třeba glosovat komentář...já jsem na tom fotbale byl a popsal bych to poněkud jinak...neviděl jsem v pokutovém území Hořic nějaké dva fauly, ze kterých by měl být pokutový kop,to za prvé...za druhé ,nevím kde jsi stál, ale já na úrovni útočné akce, ze které domácí dali branku...a skutečně skorující hráč byl v postavení mimo hru...jinak můj komentář není kritický, ani si nějak štěžující...pouze jsem se pousmál,jak je tendečně napsaný ve vztahu k domácímu mužstvu...měli byste více zabezpečit pořadatelskou službu,protože se více nehrálo než hrálo,míč byl stále mimo hřiště a nikdo jej nepodával...

Trošku nechápu..

Z tvé poznámky chápu, kdo píše, takovej trochu žalobníček.., který žaloval celý zápas, ale to je v poho. Ale co mě mrzí, je komentář na stránkách Hořic - viz

pár slov k zápasu v Černilově sudí skutečně chybovali v první půlce více než je zdrávo
a pustili domácí do vedení z ofsajdového postavení koncepci a taktiku narušilo zranění Toma Laciny
(bude sice v ortéze a o berlích, ale v koleně nic neprasklo)

trener Černilova se namísto koučingu svých svěřenců
věnoval stupidnímu zesměšňování našich hráčů

všechny tyto skutečnosti hráče do kolen nesrazily, naopak
takže vítězný gol v nastavení byl razítkem spravedlnosti a vůle našich hráčů jsem moc rád, že právě odtud  vezeme 3 body

Ten komentář není fakt vůbec tendenční.. A samozřejmě mi vadí především to, že by náš trenér měl zesměšňovat hráče Hořic. Nic takového jsem neviděl, neslyšel. Vím, že jsem s trenérem hovořil a ten se velmi pochvalně zmínil o zlepšení formy některých hořických hráčů oproti podzimu.. Zesměšňovat není jeho styl. Možná, že občas padne vzájemně nějaké ostřejší slovo, na které stejně zapomeneme, ale zesměšňování od Míry?..

Jestliže nám vyčítáte rozhodčího (myslím, že na to, jak je mladý, tak zvládl utkání dobře, protože my i vy hrajeme s dost velkým nasazením a především vy brečíte a žalujete.. a nikdo jsme mu moc nepomohl). Trochu zapátrejte v paměti a vzpomeňte na podzimní zápas u vás, na penaltu, která vznikla díky nápovědě asistenta, který byl na druhé polovině hřiště..to bylo hodně nestandardní