Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Janských Lázní, doma, přesun na SOBOTU !!!

11.06.2011 - 17:00
11.06.2011 - 18:45

KDY: sobota 12.6.2011
KDE:
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - SK Jánské Lázně 1:1 (0:1)

STK nařídila úřední začátek kola na sobotu 17:00, takže se musíme přizpůsobit.

Branky: 62' Filip - 37' Krudenc
ŽK: 0:3

Sestava domácí: Michalička (46' Kundrt) - Zumr, Hrubý V., Šrámek O., Zemek - Dvořák, Jelen, Hušek, Štěnička (46' Filip) - Petrásek, Štěpánek

Sestava hosté: Bernasinski - Sapár, Dvořák, Romančák, Kábrt, Horák, Kult, Koblížek, Melichar (63' Pelcl), Kuric, Krudenc

Nutnost bodovat našim borcům svazovala nohy. Kluci byli nervózní, balon je neposlouchal. Kdežto hosté hráli v klidu dirigovaní zkušenými borci, kteří kopávali divizi za Trutnov. První poločas byl neurovnaný a šance byly na obou stranách. Tutovky na naší straně spálili - Jirka Štěpánek po výborném napadání sám před brankářem, Petr Jelen hlavičkoval sám z několika kroků mimo, Pavel Petrásek po sóle přes 4 hráče už balon do sítě neuklidil. I hosté občas zahrozili - 2x výborně zasáhl Michalička a jednou Kuricova střela míjela tyč o centimetry. Byli to ale hosté, kteří první skorovali Krudencem.
Do druhého poločasu zraněného Michaličku nahradila legenda a ikona klubu Láďa Kundrt. A jeho výkon v bráně byl opravdu špičkový. Ofenzívu přišel posílit rychlonohý Honza Filip. Bylo vidět, že kluci chtějí s výsledkem něco udělat - rvali se, bojovali, zatlačili hosty, ale v koncovce selhávali. Kopali jsme spoustu standardek, ale bez efektu. Vyrovnání přišlo po pěkné kombinační akci z levé strany, kdy u dorážky byl Honza Filip. Posledních 10 minut domácí tlak vystupňovali, ale strhnout zápas na svou stranu se jim nepovedlo.

1. Libčany 25  74:18 58

1. logo Libčany 25  74:18 58
2. logo D.Králové B 25  76:31 58
3. logo Slavia HK 25  51:38 44
4. logo Č.Kostelec 24  34:25 39
5. logo Hořice 25  36:39 37
6. logo Roudnice 25  62:56 36
7. logo Třebechovice 25  42:42 36
8. logo Vrchlabí 25  43:47 33
9. logo Jaroměř 24  57:56 32
10. logo Kostelec 25  48:56 29
11. logo Černilov 25  39:48 29
12. logo Opočno 25  30:57  26
13. logo Sobotka 25  30:59  23
14. logo Janské Lázně 25  31:81  13

Kam jsme to dotáhli s panem Černým..

 

 

Přesně tam jsme to dotáhli :-(

Ano, přesně tam jsme to dotáhli. Možná se panu Černému povede dabl. Sestup z Krajského přeboru a hned o rok později z 1.A třídy, to je umění, zvláště po tak vydařeném podzimu, kdy jsme mohli ještě bojovat o baráž, stačilo udržet kádr a přivést jednoho, dva hráče. Ono když v zimě pustíte pryč 6 lidí ze základu (kapitána Placáka, Duška, Fišera, Olšáka, Savočku a Hrubého J.) a přivedete nějaký posily odněkud ze Smiřic a já nevím odkud jestě ty ,,hvězdy" přivedli. Tak se pak nemůžeme my fanoušci divit, že jsme tam, kde jsme.

Je důležité v tomto ohledu připomenout také manažerské umění pana Pokrupy, který společně s panem trenérem Černým tuto situaci způsobili.  

Bohužel toho vím až moc o situaci s odchozími hráči a o to víc jsem rozhořčen z této situace. Stačilo opravdu málo k tomu, aby zde aspoň polovina z těch hráčů zůstala. Pak stačilo jen trochu posílit a mohli jsme být při nejmenším v klidu.

Na závěr bych rád řekl, že věřím v záchranu. A to hlavně kvůli klukům, kteří nemohou za to, kdo je vede, kvůli ostatním členům výboru, kteří se snaží odvádět dobrou práci a taky kvůli nám fanouškům, kteří mají černilovský fotbal rádi.

Odpověď, nabídka

Přiznám, že jsem nejdříve viděl rudě, potom jsem začal hádat, kdo tento příspěvek napsal (myslím, že vím..), potom jsem se zamyslel nad obsahem (ono v tomto příspěvku není vše negativní, byť tam jsou nepravdy, polopravdy). Reaguji trochu i na příspěvek Slávy (nabídka diskuze), protože hodně věcí spolu diskutujeme.

Opravdu jde o to, abychom všichni chtěli pomoci černilovskému fotbalu - nejdeme mi jen o A tým, ale i o ostatní týmy. Vždyť není normální situace, že v Čenilově netrénuje (kromě Josky Šolce) ani jeden rodilý Černilovák, ani jeden bývalý fotbalista, ve výboru jsou také jen samé (v dobrém)"náplavy"Kam zmizela vychvalovaná parta kolem Jirky Šulce a Karla Veselého? Není normální situace, že bývalí fotbalisté vodí své děti do přípravky a sem je odloží jako do dětského koutku v obchodním centru, protože sami si jdou zahrát tenis a nebo jedou s manželkou nakupovat. 

Mládeži se chceme věnovat i do budoucna a brát ji jako prioritu oddílu, sehnat jim kvalitní trenéry, vybudovat co nejlepší zázemí (v této chvíli mají všechny mládežnické týmy nové dresy, míče, nové sítě na branky, dokoupili jsme trénikové pomůcky, dáváme příspěvek na jednotné oblečení, nejlepší posíláme do kempů mládeže, šetříme na nové hliníkové branky). Toto samozřejmě něco stojí.

Takže zde je jedna z možností, kde potřebujeme pomoci. A pomoc uvítáme. Není možné ve 2, ve 3 lidech dělat sekretáře, jednatele, účetní, trénovat, jezdit na zápasy, zabezpečovat domácí zápasy, komunikovat s fotbalovými orgány, s obcí, shánět peníze, shánět hráče.

Jsem rád za každého diváka, vážím si jejich názorů a jejich názory vítám, nikdy neutíkám před diskuzí, byť by byla nepříjemná. Proto jsem chtěl s diváky některé věci diskutovat, ale oni nepřišli. Snad budou reagovat na Slávovu níže uvedenou nabídku..

A ještě k nepodepsanu pisateli příspěvku - jestliže se za své názory nestydíš, tak se podepiš. Nemáš úplně přesné informace, rádi ti je doplníme dnes v 19 hodin a nebo každé úterý o tomto čase. Píšeš, že fajn byli Dušek, Savočka, Fišer, Placák - víš, kdo tyto hráče přivedl? Mluvit o konkrétních případech by bylo dost osobní, to sem již nepatří, ale osobně ti to rád řeknu jak já, tak i ostatní členové oddílu, protože příchody a odchody hráčů jsou vždy ve výboru diskutovány..

A bude konec s Černilovským fotbalem ...

až odejdou ti naší nejlepší hráči. A nebude to dlouho trvat !!!!!!!!!!!

Pánové, udělejme všechno proto, aby se tomu nestalo

Asi nemá smysl se tady nějak dlouze rozepisovat. Stručně:

Přátelé, výbor se každé úterý schází v 19:00 v buňce. Přijďte, probereme to. Rádi vyslechneme každý názor, vysvětlíme a hlavně přivítáme každou pomocnou ruku (v případě fotbalistů i nohu). Věřím, že nám všem jde o stejnou věc.

Slávek