Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Kunčic, doma

25.09.2011 - 18:15

KDY: neděle 25.9.2011
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Bystřian Kunčice 1:2 (0:0)

Branky: 60' Placák - 47' Laštovička, 52' Brzek
ŽK: 2:7

Sestava Černilov: Klofanda - Hlína K. (86' Štěnička), Hrubý V., Urban, Schwarzer - Kaplan, Placák, Hušek, Hrubý J. (76' Šrámek) - Štěpánek (55' Ježek), Petrásek

Sestava Kunčice: Švehlík - Vincour (76' Ráliš), Janata, Charvát, Kratochvíla, Laštovička, Jankaj, Novák, Doležal (89' Hornych), Rychtera (66' Šulc), Brzek

Hodnocení: První poločas byl jasně v režii domácích. Hosté se za půlku mockrát nedostali, ale na domácích kopačkách nebyl klid v zakončení. V 6. minutě Placák střílí těsně vedle, v 9. běží Honza Hrubý sám na bránu, v 10. minutě po Kaplanově akci hosté vykopávají balon z brankové čáry, v 22. míří Honza Hrubý hlavou nad, v 26. poprvé zahrozí hosté a Klofanda musí po samostatném nájezdu čarovat, postupně se do dobrých pozic dostávají Kaplan a 2x Petrásek. V 37. minutě nebezpečně zaútočí hosté Laštovičkou. Konec poločasu opět patří domácím - v gólových pozicích míjejí Štěpánek, Schwarzer i Petrásek.
Druhý poločas začali náporem hosté. Na 10 minut domácí začali přehrávat, vstřelili 2 góly Laštovičkou a Brzkem a vypracovali si další 2 nebezpečné šance (Rychtera, Doležal). To stačilo. Domácí se po druhé brance nadechli k náporu do konce utkání, ale brankou skončila jen dorážka Placáka v 60. minutě. Utkání se dohrávalo ve zbytečně vyhrocené atmosféře a se zbytečně hrubými zákroky.
Ztráta bodů domácí mrzí, zvlášť když povětšinu utkání byli lepším a aktivnějším týmem a předváděli pěkný fotbal, ale "prospaných" 10 minut se jim vymstilo.