Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Kunčic, doma, 2:4

KDY: neděle 6.9.2009
KDE:
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - SK Bystřian Kunčice 2:4

Nováček z Kunčic je v tabulce sice bez bodu, ale předvádí v soutěži slušné výkony.
Přijďte kluky podpořit.

Sestava domácích:

Maryanďuk - Zumr, Urban, Hrabík, Schwarzer - Novák (75' Matoušek), Tykva (57' Jelen),  Hušek , Jan Hrubý - Tarantík , Vojtěch Hrubý

ŽK: 4:9
ČK: 0:1
Gól: Hrubý Jan, Urban

Komentář k utkání:

Domácí opět potvrdili. že pokud nastupijí k utkání v jakési pozici favorita, většinou zápasy nezvládají. Úvod zápasu tomuto tvrzení dal zcela za pravdu a v 11.minutě jsmeprohrávali už 0:2. Dvě naše šance v prvním poločase zmařil soupeřův brankář.
Druhá půle byla z naší strany podstatně lepší, soupeř se soustředil na udržení vedení a svoji pasivní hrou nám umožnil vyrovnání. Bohužel ihned po druhém gólu nařídil suverénně nejslabší muž utkání hlavní rozhodčí Jan Staněk druhý pokutový kop pro hosty. Při závěrečné hře vabank jsme celkem zákonitě inkasovali počtvrté.

Je pravda, že hlavní rozhodčí utkání totálně nazvládl, ale hlavní příčinu porážky musí hráči hledat především u sebe. První příležitost napravit si velmi pošramocenou pověst mají přístí týden, kdy by tréninkové úsilí všech!!! hráčů mělo vyvrcholit solidním vystoupením v Jičíně. Prohrát se může, ovšem se vztyčenou hlavou a  s pocitem, že jsem pro úspěch svého mužstva udělal maximum.

k zápasu

Určitě se dá souhlasit jak s Jardou Pokrupou, tak i s Láďou Urbanem. Mužstvo A je nevyzrálé, všichni vědí, že by to chtělo jedno zkušeného hráče do středu zálohy, útočníka, který by pomohl Vaškovi Tarantíkovi, kde je ale vzít? Zkušení hráči prostě chybí a to se projevilo v začátku zápasu, ale i ve druhé půlce.

Druhý poločas zápasu byl opravdu odježděný, kluci chtěli, ale doplatili na nezkušenost - dostat góla po vyrovnání, když Kunčice byli po tom vyrovnání dole, ale i potom se snažili. S Láďou souhlasím i v tom, že to nechce jenom na kluky a ostatní křičet, ale i něco udělat pro klub, protože zadarmo a dobře pracujících lidí není nikdy dost.

Jardo, ty hlavu nahoru. Je mi jasné, že jsi ambiciózní, nerad prohráváš, ale je třeba si uvědomit, že dost hráčů ještě v loňském roce hrálo za B tým nebo dorost. Za to, že jsou v áčku patří poděkování tobě i ostatním. Kluci to v Jičíně vrátěj!! I oni nepotřebují jenom kritiku, ale potřebujou od ostatních pomoc. To ale neznamená, že bych souhlasil s nimi ve všem, ale taky mi, taky nám bylo 18, 20 roků

Proč ten fotbal vubec hrají ???

Pokud někteří hráči mají k tomu takový přístup, tak se zde klade jen jedna otázka. Proč ten fotbal vůbec hrají ??? Nebylo by lepší si udělat důlek a tam cvrkat kuličky. Pak by mohli hrdinové pařit třeba, až do rána

Kunčice

Přeju našim fanouškům trochu nadhledu. Samozřejmě jsem stejně nespokojený s předvedenou hrou v prvním poločase, Ve druhém však nejde klukům nic vytknout (pokud samozřejmě bereme to, že to nejsou profesionálové a hold se vždy všechno nepovede, jak vidíme např. i na mezinárodní scéně). Mluví se tady o cvrkání kuliček a o nějakých hrdinech. Myslím, že největší hrdina je ten co se ani pod svůj názor neumí podepsat, jak už se zde taky jednou psalo. Vrátím se opět k druhé půlce kdy kluci opravdu bojovali a rvali se o výsledek, což bylo vidět i na srovnání skóre, ale bohužel zásadními chybami rozhodčího se Kunčicím podařilo výsledek opět strhnout na svou stranu. A nám to štěstí prostě nepřálo. Křičet umíme všichni, ale co zkusit sami něco dělat a pomáhat klubu tam kde to potřebuje, sháněním sponzorů, práci s mládeží atd. Nejsem zastáncem pařeb před zápasem, ale to si musí každý z hráčů sáhnout do svědomí sám a uvědomit si, že tam nejsou sami za sebe, ale za tým. Myslím, že máme perspektivní mužstvo s možností hrát krajský přebor v klidném středu, ale nezbývá než všechny zápasy odjezdit stejně jako v Přepychách. Pokud si to všichni uvědomí, nemám o černilovský fotbal strach. Kluci, hodně zdaru v Jičíně!!!!!!!!

Jen dodatek

Každý zápas se nevyvede, to je jasné. Fotbal hrajeme pro zábavu, to beru, ale...cítím se dnes nějak divně, neměl jsem ani chuť si po fotbale dát pivo. Zklamal mě přístup některých ve vlastním zápase, ale i před ním. Beru, že kamarád slavil narozeniny, ale jde o to, do kolika tam někteří seděli, co a kolik popili. Nejen mě se zdá, že některým je úplně jedno, že hrají krajský přebor, chovají se tak, jako by hráli pro vedení, pro výbor..Některým jsou skoro jedno i výsledky, jsem ještě teď naštvaný, rozmrzelý, ale někteří už hodinu po zápase byli úplně v pohodě a to nechápu vůbec..