Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Lhoty p.L., doma, 1:3

Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Lhota p.L. 1:3

A jak to dopadlo ?

Sestava: Voltr - Šrámek, Hrabík, K.Hlína , Schwarzer (55' Havlena) -  V.Hrubý (33' Šlor), Placák, Hušek, J.Hrubý - Petrásek, Tarantík

ČK: 1:0 (Lukáš Voltr)

Branka domácích: Jan Havlena

Začátek utkání byl vyrovnaný. Domácí však hráli od 33. minuty o deseti po necitlivém vyloučení našeho brankáře. V tom okamžiku se zdálo být prakticky po zápase.
Zbývajících deset hráčů však ve druhém poločase nechalo na hřišti duši a po šťastném snížení náš soupeř překvapivě vypadl z role. Třetí gól jsme dostali v době, když se skoro všichni tlačili do útoku se snahou vyrovnat. Opět to byl zápas kdy jsme hráli velice dobře, ale opět bez bodového zisku. V těžké premiéře obstál na výbornou střídající brankář Honza Šlor.

nesouvisí to: koukněte na

nesouvisí to: koukněte na hajda cup

Článek o zápase

Nezavislý komentář k zápasu z "pera" Tomáše Brixího si můžete přečíst na http://www.fotbalkh.cz/clanek-43855-Dvoji-debut-cernilovskych-brankaru-+-FOTO.html .

Článek obsahuje i pěknou fotogalerii.