Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Meziříčí, doma, výhra 4:0

KDY: neděle 9.8.2015
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS:
FK Černilov - FC České Meziříčí 4:0 (0:0)

Branky: 64. a 67. Ježek Pavel, 75. Štěnička, 83. Hrubý Jan
ŽK: 2x - 4x

Sestava: Voltr - Zumr, Šrámek, Hrubý V., Schwarzer - Schod (79. Ježek M.), Charous, Štěnička, Hrubý J. - Matoušek (83. Bouchal), Markovič (62. Ježek P.)

Sestava České Meziříčí: Baše Karel - Baše Lukáš, Havel Tomáš (69. Čiháček Michal), Kozák Michal, Kupka Aleš, Rezek Jakub (70. Krajňak Tibor), Tomášek Jan (K), Ježek Ondřej, Hovorka Marek, Havel Lukáš (66. Provazník Lukáš), Jančura David

Prvních deset minut bylo z naší strany nervózních. Přišlo hodně diváků a čekali jak se po povedené přípravě a dobrém posílení bude dařit. Zároveň dorazilo i hodně fanoušků hostí, takže zápas měl od začátku dobrou atmosféru. Zbytek poločasu se však naši borci nastěhovali na polovinu hostí a dobrou kombinací se dosávali do šancí, ale buď jsme byli zbrklí nebo nepřesní.
V druhé půlce jsme opět začali nervózně a hosté se dostali k několika nebezpečným zakončením, ale po šťastné první brance, jsme hru jasně ovládli a potěšili naše fanoušky pěknými brankami.