Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Nové Paky, doma, 0:5

KDY: neděle 7.6.2009
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - 1.FK Nová Paka 0:5

V nedělním zápase se na našem pažitu představí první celek tabulky a aktuálně největší kandidát na postup do divize - celek Nové Paky. Tým pod vedením V. Frýdka vede tabulku krajského přeboru se 70 body těsně před Olympií HK (69 bodů). Naše mužstvo je na deváté příčce s 31 body.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Sestava domácích:

Maryanďuk - Zumr, Urban, Hrabík, Schwarzer - Vojtěch Hrubý (46' Novák) , Tykva, Šmíd, Hlína (63' Jukl)- Tarantík , Bělka (80' Jelen)

ŽK: Zumr, Hrabík, Bělka

Komentář k utkání:

12 minut hry pro výsledek nestačí. Měli jsme dvě šance, ale nedali. Jakmile jsme dostali gól na nic jsme se už nezmohli. Pak už byl soupeř ve všech směrech lepší.

Hodnocení utkání

Hodnocení utkání trenérem Hrabíkem je velmi stručné, ale s odstupem času nemusíme nad výsledkem až tak smutnit. Pokud by ve 12. minutě za závaru v šestnátce hostí padla branka, hosté by ještě více znervózněli, Ale vzhledem ke kvalitě obou kádrů a kvalitě rozhodčího Rožnovského by Nová Paka stejně potřebné body získala (jak může oba zápasy s Pakou pískat stejný rozhodčí, zvláště když nám na podzim vyloučil dva hráče). Dle mého názoru naši borci odehráli utkání se ctí, ovšem špička krajského přeboru je někde jinde. Musíme poděkovat svěřencům Oldy Bártka z Nového Hradec. Díky jejich vítězství v Náchodě, jsme zachráněni pokud nesestoupí z divize Převýšov   .

Zápas nemá cenu hodnotit,

Zápas nemá cenu hodnotit, soupeř byl opravdu úplně někde jinde..na jeho taktice je znát rukopis Vlasty Frýdka. Ve formě a se složením, ve kterém Paka hrála, by myslím hrála ve středu tabulky současné divize. Možná naší chybou bylo to, že jsme chtěli hrát až moc otevřeně..

Fanoušky začíná zajímat, co bude příští rok..Zůstane trenér Hrabík? Už se jedná o případném posílení? Nemohli jsme si nevšimnout toho, že náš bývalý trenér a současný trenér Přepych Ernest Seifert zpracovával Martina Šmída a snad i Jožu Maryanďuka..Rýsuje se nějaký sponzor?

Taky jsem se byl dnes

Taky jsem se byl dnes podívat. Soupeř měl určitě svou kvalitu, ale kluci ho mohli potrápit. Napočital jsem 4 gólovky na naší straně a 6 na soupeřově, rozdíl v produktivitě je markatní a výsledný rozdíl hodně krutý.

A je fakt, že sudí do stavu 2:0 byl na nás hodně přísný, pak už nebylo co řešit a pískal rovinu.