ZÁPAS: FK Černilov - FC Nový HK 1:4 (1:2)

Branky: 3. Štěnička - 8. Kolář, 35. Šmíd, 84. Neppl, 90. Neppl

Sestava Černilov:
Ruml - Šrámek, Hrubý V., Urban, Schwarzer - Štenička, Charous, Hušek, Linhart (81. Hlína K.) - Ježek, Jarotek (75. Bezvoda)

Sestava Nový HK:
Ondráček - Jindra (76. Olšák), Vopálka, Kašpar, Bergman - Páter, Jarotel, Kolář, Drenko (87. Ondrej) - Šmíd, Neppl

Zápas začal pro domácí výborně. Hned v 3. minutě po trestném kopu Urbana šikovně tečuje balon Štěnička a vedli 1:0. Následovaly ale 2 laciné branky, které si hodili domácí za pomoci větru do branky skoro sami a na tým padla deka. Ze které se nezvedli do konce zápasu. Ještě do konce poločasu mohl domácím pomoct Jarotek, ale v samostaném nájezdu neuspěl.
Druhou půlku odehráli hosté velice zkušeně a výsledek se hlídali, nikam nespěchali a během posledních pár minut ještě Neppl do otevřené obrany s přehledem 2x skóruje.
Opakuje se situace z minulého zápasu. Srážíme se vlastními chybami, jsme příliš nervózní i když hráčům nelze snahu rozhodně upřít.