Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Ohnišova, doma

09.11.2013 - 16:00

KDY: sobota 9.11.2013
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - TJ Start Ohnišov 4:1 (1:1)

Branky: 23. a 80. Marek Ježek, 58. Hubička, 63. Kamil Hlína  - 41. Dobýval

ŽK: 89. Schwarzer - 44. Dobýval, 75. Kratěna, 85. Remeš, 89. Macháček

Sestava domácí: Cejnar - Zumr, Charous, Šrámek (46. Urban), Schwarzer - Štěnička, Bůžek, Hubička, P. Ježek - K. Hlína, M.
Ježek
Sestava hosté: Pecka - Fiedler, Vítek, Balek, Hronovský - Králíček (6. Krpata), Macháček, Kratěna, Remeš - Dobýval, Nožka

Na silně podmáčeném trávníku byl vidět bojovný fotbal. Domácí začali aktivně a po zásluze se ujali vedení brankou Máry Ježka. Ale poté nepochopitelně zalezli a nechali hrát hosty z Ohnišova. Hosté do konce poločasu převzali iniciativu a hrozili hlavně z nebezpečných standardek. Právě z dobře zahraného rohu srovnává chvíli před koncem poločesu Dobýval.
Do druhé půloviny nastooupili domácí s vyšším nasazení, dostali soupeře pod tlak a zaslouženě zápas rozhodli rozhodli krásnými střelami Hubičky, Máry Ježka a Kamilem Hlínou, který využil chyby brankáře Pecky.
Vítězství domácích bylo vzhledem k poměru šancí zasloužené. Utkání s přehledem a zkušeně odřídila trojice rozhodčích Erlebach, Medlík, Bednář L.