Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Olympia HK, doma, 0:2

KDY: neděle 21.6.2009
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Olympia HK 0:2

Sestup nám nehrozí, takže čekáme pěknou kopanou bez nervů.
Přijďte kluky proti druhému týmu tabulky povzbudit.

Sestava domácích:

Maryanďuk - Schwarzer, Urban, Hrabík (74' Petrásek), Hlína - Jukl, Bělka, Šmíd, Tykva (62' Bezvoda) - Tarantík , V. Hrubý (50' Novák)

Komentář k utkání:

Dnešní utkání se muselo divákům líbit. Favoritovi jsme byli důstojným soupeřem. Kluci nezklamali a zaslouží za dnešek pochvalu. Škoda, že žádnou z šancí neproměnili. Soupeř ze dvou šancí 2x skóroval.
Podstatné je, že krajská soutěž je zachovaná. Úkol splněn

Dovoluji si malinko

Dovoluji si malinko nesouhlasit s tvrzením, že soupeř ze dvou šancí  2x skóroval. Olympia měla těch šancí několik a díky Jožovi v brance jsme dlouho drželi vyrovnaný stav. Jinak pokud by Pavel "Sagar" Jukl udržel svoji výkonnost na dnešní úrovni, patřil by stabilně do užšího kádru Áčka. Tomáš Urban  dnešním výkonem potvrdil (až na jeden domácí zápas) skvělou jarní formu a dle mého názoru byl na jaře naším nejlepším hráčem. Velkou pochvalu zaslouží Petr Hrabík junior a hlavně Petr Hrabík senior. Funkce trenéra v zápasovém exilu mu vyloženě sedí a hlavně Petr se nebojí dát příložitost našim mladým odchovancům (a ti mu tuto důvěru musí vrátit poctivým přístupem k fotbalu). Jeden z hlavních aspirantů sestupu z krajského přeboru (podle předsezóních prognóz) se celkem v pohodě zachránil a vstupuje do dalšího ročníku v nejvyšší krajské soutěži (díky všem kteří se o toto zasloužili).