Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Přepych, doma, 3:1

ZÁPAS: FK Černilov - SK Přepychy 3:1

A jak to dopadlo ?

Sestava: Voltr - Zumr, Hrabík, K.Hlína (70' M. Hlína), Šrámek  -  Petrásek (80' Mindek), Placák, Hušek, J.Hrubý - V.Hrubý ,  Matoušek (45' Tarantík)

Branky: Petrásek, J. Hrubý, Placák

V prvním poločase se domácí potýkali s koncovkou. Místo aby skóre bylo 4:0, odcházela do kabin mužstva za nerozhodného stavu 1:1.
V druhém poločase prokázali naši borci větší touhu po vítězství než soupeř. Výsledkem byly dvě branky a zasloužená výhra na rozloučenou s krajským přeborem.
Na hlubší analýzy bude více času později, ale přestože jsme po čtyřech letech opustili nejvyšší krajskou soutěž, nemusí se naše mladé mužstvo za svoje výkony stydět. Pokud kádr zůstane z větší části pohromadě, neměl by nás stihnout osud Libáně, Kostelce n.O. a zvláště Milíčevse (za 3 roky postupně sestup z krajského přeboru do okresní soutěže).