Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Přepych, doma, 3:2

Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - SK Přepychy 3:2

Sestava domácích:

Maryanďuk - Zumr, Urban, Hrabík, Schwarzer - Vojtěch Hrubý (79' Novák) , Tykva, Šmíd, Jan Hrubý (75' Hlína) - Tarantík (85' Jukl), Bělka

ŽK: Jan Hrubý, Hrabík, Šmíd, Bělka

Branky: Tarantík, Schwarzer, Hlína - 2x Petera (oba z PK)

Komentář k utkání:

Domácí do utkání nastoupili s chutí a konečně s tradiční bojovností. Díky pěkné kombinační hře byl výsledek 2:0 pro domácí (a dá se říci, že pouze).
Na začátku druhého poločasu jsme svoji pasivitou nepochopitelně dostali soupeře do hry. Dva zbytečné fauly umožnily Tomáši Peterovi srovnat skóre. Ke konci zápasu naši hráči opět začali běhat a za agresivitu a nasazení po zásluze brankou těsně před koncem získali 3 důležité body. Pamětníci si nevybavují kdy naposledy (a jestli vůbec) dal Michal Hlína branku pravou nohou. Je výborné, že naši hráči zvádli důležitou bitvu i bez pochodujícího Petra Hrabíka staršího.