Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Rychnova n. Kn., doma, 2:1

KDY: neděle 7.9.2008
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - FC Spartak Rychnov nad Kněžnou 2:1

Utkání se soupeřem, kterému se vstup do soutěže příliš nepovedl. Naše A-mužstvo se musí obejít bez zraněných Lukáše Matějky, Václava Tarantíka, Aleše Blažka a Pavla Jukla. Vedení oddílu hlásí možnou posilu do útoku. Předem se těšíme na vaší návštěvu - přijďte povzbudit naše hráče k věřme že opět bojovnému výkonu.

Informace po zápase:

Sestava týmu:
Maryanďuk - Zumr, Šlégr, Urban, Matějka - Bezvoda (70' Novák), Plášil, Šmíd, J. Hrubý (76' Blažek) - Cejnar, V. Hrubý (55' Hlína)

Branky: 15' Bezvoda, 73' Maryanďuk z PK
ŽK: 6:6

Komentář trenéra:
Pro nás šťastné vítězství. V prvním poločase jsme byli lepší my, ve druhém zase soupeř. Za bojovnost a nasazení si ty 3 body zasloužíme. Škoda vyhroceného konce, ale udržet nervy na uzdě po brance obdržené z penalty není snadné. Příjemně překvapil nový útočník J. Cejnar, který po dlouhé pauze ukázal, že je stále dobrým fotbalistou.