Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Sobotky, doma, výhra 4:0

15.08.2010 - 18:45

KDY: neděle 15.8.2010
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - SK Sobotka 4:0 (2:0)

Sestava: Dušek - Zumr, Fišer, K. Hlína (70' Havlas), Šrámek - J. Hrubý (80' Filip), Hušek, Olšák, M. Hlína (82' Pavlík) - Petrásek, Štěpánek

Branky: Štěpánek 2x, Olšák 2x

V dnešním zápase byli naši borci jasně lepší. Celý zápas byl v jejich režii a hrál se na půlce hostí, kteří nestíhali kombinacím domácích. V prvním poločase padly obě branky jako přes kopírák - Michal Hlína pronikl po levé straně a našek Jirku Štěpánka.
V druhé půlce krásně dvakrát skóroval Martin Olšák - nejdříve vymetl pavučinku z trestného kopu a pak si udělal ze soupeřových obránců kužely a po zemi k tyči nedal brankáři hostí šanci.
A to ještě neskončily brankou samostatné nájezdy našich borců - v této disciplině neuspěli Honza Hrubý, Dan Zumr a výborně hrající debutant v A-týmu Honza Filip.