Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Třebechovice, doma, prohra 1:2

Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - SK Třebechovice pod Orebem 1:2

Branka domácích: 4' Olšák

Sestava Černilova: Dušek - Zumr, Hrubý V., Fišer, Schwarzer - Olšák (66' Hrubý Jan), Placák, Hušek, Savočka - Štěpánek, Filip (63' Štěnička)

Z krátkého "soustředění" se naši borci vrátili v dobré formě a výkonem v derby potěšili. Bohužel již ne výsledkem.
V prvním poločase měli jasně navrch domácí. Pomohl jim rychlý gól Martina Olšáka po standardní situaci. Dál pak v klidu kombinovali, napadali rozehrávku hostí a vytvářeli si jasné šance, nicméně s proměňováním byl problém. Hosté zahrozii jen jednou, když v 27. minutě nekrytý Vích M. hlavičkoval nad. Obdobnou šanci s ještě větším prostorem měl na hlavě v 33. minutě osamocený Kuba Hušek, ale branku také míjí.
V druhém poločase domací opět pokračovali v náporu. V 52. minutě se samotný Savočka po výstavní kombinaci se Štěpánkem ocitá sám před gólmanem hostí. V 55.minutě Joža Maryanďuk čaruje po trestném kopu Placáka. V 56.minutě opět sám před brankářem neproměňuje Filip. A když přestřelí v 70.minutě samotný Savočka bránu ze 2 metrů, je jasné že střelecká mizérie pokračuje. Za neproměňování šancí naši zaplatili - soupeř se dostal v posledních minutách ke dvěma šancím po našich hrubkách a zkušeně je proměnil - 82. minuta Vích Michal a v 90. minutě Lochman. I takový je fotbal ...