Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Třemešné, doma, prohra 1:2

KDY: neděle 27.10.2013
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - Sokol Bílá Třemešná 1:2 (0:1)

Branky: 53. Kamil Hlína - 39. David Kubelka, 89. Jaroslav Kubelka

Sestava domácí: Cejnar - Zumr, Hrubý, Urban, Schwarzer - Benák (56. M. Ježek), Charous (76. Bůžek), Hubička, Šrámek - K. Hlína, P. Ježek (85. Hrtánek)
Sestava hosté: Vočka - Kiss, Jos. Kubelka, Hažer, Pátý - Jar. Kubelka, Hruška, T. Kubelka, T. Otradovský (81. Jan Jákl) - D. Kubelka (90. Forman), Hendrych

V prvním poločase jsme nehráli dobře a bojovný soupeř nás potrestal po jedné z nahodilých situací. V druhém poločase se naše hra zlepšila, kdy se nám po rychlém přechodu do útoku podařilo vyrovnat. Bohužel jsme nedokázali proměnit další velmi dobré příležitosti. V závěru jsme obdrželi gól po nedůrazné hře našeho týmu. I když na jasné šance zápas vyzněl pro nás 5:2, tak soupeř nás přehrál hlavně v důrazu, bojovnosti a startu na balon.