Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Úpice, doma, bez bodů a mariáš

25.10.2015 - 16:52

Branky: 79. Schod - 19. Pích, 64. a 76. Kulhánek obě z PK, 72. Biederman

ŽK: 7 - 1
ČK: 57. Markovič, 75. Hrubý V.

Sestava domácí: Voltr - Schod,  Štěnička, Hrubý V., Schwarzer - Šrámek (35. Šmied)Ježek P. , Charous, Hrubý J. - Markovič, Matoušek

Sestava Úpice: Dousek - Pích, Prouza, Biederman, Kejzlar (89. Seidel), Mach, Břicháček (52. Brus), Rada, Kulhánek, Čáp, Marel

Kdo dnes dorazil na zápas zažil něco mimořádného. Opravdu čistokrevný zářez se vším všudy - karty, vyloučení, penalty. Fotbal se nekonal a ani hráči soupeře neveřili co se to na hřišti děje.
Mrzí nás to hlavně kvůli fanouškům, kteří se těšili na pěkný zápas. Bohužel "nepřízeň osudu" nám dnes fotbal hrát nedovolila. Zákrok loktem na Ondru Šrámka, který skončil zlomeným nosem, zůstal bez povšimnutí. Ke vší smůle tak kromě červených karet přicházíme o dalšího hráče. Dál už bez komentáře.
Škoda, že není v 1A. třídě není povinné video, to dnešní by bylo opravdu instruktážní.