Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Vrchlabí, doma

01.05.2014 - 19:00

KDY: čtvrtek 1.5.2014
Na hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - FC Vrchlabí 0:1 (0:0)

Branky:  - 57. Pokorný Vladimír

ŽK: 2:2

Sestava domácí: Cejnar - Zumr, Hrubý, Šrámek, Schwarzer - Steklý (59. Hypš ), Štěnička, M. Ježek (Voltr M.), Benák (83. P. Ježek) - Čapek, Bouchal
Sestava hosté: Zítko - Šulc, Zajíc, Hájek, Hawel (Větrovec) - Panýr, Pokorný, Fink, Hanuš (63. Tauchman) - Mejsnar, Žďárský (Vondráček)

Hosté začali aktivně, dobře kombinovali a tlak z počátku utkání korunovali pokutovým kopem, který ale nepromněnil Panýr. V 14. minutě těsně míjí Pokorný, ale postupem času se domácí oklepou z nervozity a začínají vytvářet šance. V 26. Mára Ježek sám před brankou nastřeluje brankáře Zítka. V 29. minutě Čapek hlavou už brankáře hostí překoná, ale míč končí těsně vedle pravé tyče. V poslední minutě mají megašanci v malém vápně opět Čapek s Ježkem, ale dávají si přednost místo uklizení balonu do branky.
V druhé půlce začali domácí aktivně a hned v 48. minutě po penaltě volá zákrok na Bouchala v malém vápně. Hraje se dál s šancemi na obou stranách, když rozhodující branku uktání vstřelí Pokorný z 20ti metrů dělovkou pod víko. Do konce zápasu se pak hosté stahují a brání hubené vedení. Domácí silně tlačí, ale žádnou šanci nedotáhli do konce.