Muži - A: Mistrovský zápas s týmem Vrchlabí, doma, remíza 0:0

26.05.2013 - 19:00

KDY: neděle 26.5.2013
Na hlavním hřišti FK Černilov
ZÁPAS: FK Černilov - FC Vrchlabí 0:0 (0:0)

Branky: -

Sestava Černilov:
Cejnar - Zumr (89. Voltr M.), Hrubý V., Urban (64. Mindek), Schwarzer - Štěnička, Ježek, Charous, Šrámek (84. Hlína M.) - Čapek (81. Bouchal), Hlína K.

Sestava Vrchlabí:
Šulc Michal - Horák, Hawel (87. Pokorný), Kraus P., Panýr - Vejna, Fink, Kraus O., Šulc Miloš - Votoček (89. Vondráček), Šlechta (69. Gier)

Dnes v Černilově zvítězila bojovnost nad fotbalovostí. Celý zápas se hrál důrazný fotbal nahoru-dolu, nicméně vyložených šancí bylo poskrovnu. První poločas byl vyrovnaný a největší šanci neproměnili hosté, když přetažený centr přeletí domácího brankáře Cejnara, ale osamocený a překvapený Šulc míč tělem sklepává kousek od levé tyče.
V druhém poločasu domácí přidali a hosty sevřeli v trvalém tlaku, kopali desítky standardek. Ale žádný ze závarů brankou neskončil a nakonec největší šanci měli hosté, když nastřelili břevno domácí branky. V úplném závěru neproměnil své dvě šance Adam Bouchal a tak zápas skončil bez branek.