Muži - A: Mistrovský zápas s Vrchlabím, doma, výhra 4:2

ZÁPAS: FK Černilov - FC Vrchlabí 4:2 (2:0)

Branky: 14. a 65. Petrásek, 25. Hušek z PK, 80. Mindek - 50. a 76. Vejnar

Sestava Černilov:
Ruml - Zumr, Hrubý V., Urban, Schwarzer (87. Marek) - Štěnička (76. Štěpánek), Šrámek, Hušek, Petrásek - Mindek (85. Čapek), Linhart (83. Hlína K.)

Sestava Vrchlabí:
Šulc - Panýr, Kraus, Marks, Berger - Pokorný, Stejný (13. Vejnar), Zajíc, Fink - Votoček, Šlechta

Ačkoliv tomu výsledek nenapovídá, tak v Černilově se hrálo vyrovnané utkání. Hosté začali s chutí, dobře kombinovali, ale jejich aktivitu utlumila krásné střela Petráska. O deset minut později je stažen ve vápně Linhart a Kuba Hušek z penalty gólmana Šulce s přehledem překonává. Do konce poločasu už domácí větší šanci nemají, zato hosté se v jasných ocitají - nejdříve těsně nad míjí Fink a po nedorozumění obrany sám Šlechta nastřeluje Rumla do nohy. Poločas tedy 2:0 pro domácí.
Do druhé půle vstoupili lépe hosté, vytvořili si 3 šance po rychlém přechodu a tu poslední využívá Vejnar a snižuje. Nádhernou akci domácích v 52. minutě trestuhodně neproměňuje Kuba Hušek, když si obejde i gólmana a dává do prázdné, ale z brankové čáry vykopává Kraus. Na rozdíl dvou gólu zase odskočí domácí Petráskem, který využívá výbornou kolmici za obranu, obejde brankáře a dává do prázdné. Hosté hrají na riziko a v tutových šancích se v protiútocích objevují domácí Urban a Štenička. Snižující gól dávají hosté v 76. minutě opět agilním Vejnarem. Domácí, ale nepřipustí drama a po hlavičce jednoho z nejmenších hráčů na hřišti - Mindeka, odskakují na 2 branky a pak už v klidu utkání dohrávají.