Muži - A: Mistrovský zápas v České Skalici, 1:3

30.05.2009 - 18:45

KDY: sobota 30.5.2009
Na hřišti TJ Jiskra Česká Skalice
ZÁPAS: TJ Jiskra Česká Skalice - FK Černilov 3:1

Tentokrát na soupeřově hřišti sehraje v sobotu naše Á-čko zápas s ČESKOU SKALICÍ. Výkop zahájí hlavní rozhodčí v 17.00 hodin. Těšíme se na naše fanoušky.

Podrobnosti připravujeme ...

Začátek utkání se

Začátek utkání se vyvíjel v náš prospěch, když se konečně ve 14. minutě trefil V. Bělka 1:0. Další šance jsme nedokázali proměnit.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s chutí, ale v 59' se trefil do vlastní brány T. Schwarzer a povzbudil tak soupeře k lepšímu výkonu. V 63' fauluje V. Hrubý ve velkém vápně za žlutou kartu a nabízí tak soupeři pokutový kop, ale soupeř nevyužil. V 72' fauluje J. Hrubý a opět pokutový kop tentokrát soupeř proměnil - 1:2.V 85' přichází šance vyrovnat, ale T. Urban volí přihrávku namísto střely, brankář kryje zpětnou přihrávku na J.Hrubého. Rychlou rozehrávkou nachází svého útočníka a náš T. Lorenc nemá šanci a loví míč potřetí ze sítě.

V prvních 45' soupeř těžko hledal způsob jak nás zdolat. V druhém poločase jsme přestali zcela hrát, bojovat a mít to fotbalové srdíčko na svém místě, kam se ztratilo?

SESTAVA:Lorenc,Zumr,Tykva,Hrabík,Schwarzer(Hlína),Urban,Šmíd,