Muži - A: Mistrovský zápas v Jičíně 0 : 6

ZÁPAS: SK Jičín - FK Černilov 6 : 0 (1:0)

Sestava: Maryanďuk - Zumr, Šlégr, Matějka, Urban - Bezvoda (71' V.Hrubý), Tykva, Šmíd, J.Hrubý - Jelen (55' Hlína), Novák

žluté karty: Šmíd, J.Hrubý, Matějka, Tykva

rozhodčí: Šmída - velmi dobrý

V úvodu utkání byli domácí aktivnější, naše defenzíva se těžko dohadovala v bránění soupeře a v 11. minutě jsme lacino inkasovali. V dalším průběhu poločasu se hra vyrovnala, ke konci půle byli naši lepší ve hře dopředu a vytvořili si největší šanci kterou však Jelen nezakončil dobře. Střelu Tykvy domácí brankář vyrazil na roh. Přestávkové odhodlání udělat něco s výsledkem vzalo za své po několika sekundách druhého poločasu. Do odkryté obrany se domácí celkem štastně prosadili. A když v 58. minutě naše defenzíva vydláždila ulici pro jičínského střelce až před Maryanďuka bylo po zápase Za stavu 0 :3 se naše hra totálně rozsypala a tak výsledný debakl je zcela zasloužený. Tristní je to, že poslední dva góly nám dal náhradní brankář Jičína, který si na posledních 15 minut šel zahrát do pole.

Výkon našich hráčů ve druhém poločase byl obrovským zklamáním. Prohrát se může, ale se vztyčenou hlavou a s pocitem poctivě odvedeného výkonu. A to se bohužel nestalo, přestože soupeř byl hratelný. Z hráčů lze pochválit za dobrý výkon pouze Martina Nováka a kapitána Dana Zumra za poctivou snahu odehrát zápas důstojně až do závěrečného hvizdu.